Актуарний млин: просто, зручно, вигідно
Виконувати або перевіряти актуарні розрахунки за допомогою нашого застосунку “BotIAS 19” так само просто, зручно й вигідно, як використовувати млин-вітряк для помелу зерна на борошно.
Зерно здавна мололи кам’яними жорнами. Щоб перетворити 1 кг зерна на борошно, витрачали до двох годин ручної праці.
Набагато продуктивнішим за них став млин (вітряк). Цей простий та економічний механізм, що використовував дармову енергію вітру, міг змолоти мішок пшениці (50 кг) за 15 хвилин. Тому кожне село було зацікавлене мати свого млина, а мірошник (мельник) був чи не найшановнішим серед місцевих ковалів, гончарів, теслі, ткача …
Мірошник прискіпливо перевіряв зерно та слідкував, щоб воно було чистим. Зерно кожної родини він молов окремо від інших і тільки з нього видавав борошно. Заробіток мірошника називався мірчуком, розмір якого, зазвичай складав 10% зерна для помелу.
Отримати потрібний результат (борошно) за допомогою вітряка у ХІХ столітті було просто, швидко і вигідно, як для власника зерна, так і - мельника. Для кожної родини коровай з борошна нового врожаю символізував щастя, мир і достаток. Тому всі славили мельника:
Там то, мамцю, мельник,
Там то, мамцю, добрий,
Там то, мамцю, хороший –
Меле гречку без грошей!
(Українська народна пісня)
Ми створили робота-актуарія “BotIAS19” подібним до млина-вітряка, щоб у ХХІ столітті кожен бухгалтер міг за лічені хвилини отримати потрібний результат (оцінити зобов’язання підприємства з виплат працівникам), а аудитор – перевірити його на чистоту “до кожного зерна”.
Попри технічні відмінності цих пристроїв, процеси в них мають багато спільного:
- зібрати дані та заповнити анкети (зібрати зерно в мішки);
- перевірити дані (перевірити зерно);
- завантажити анкети у вікна (засипати зерно в кіш);
- натиснути кнопку бота (запустити жорна млина);
- отримати баланс із цифрами (зібрати борошно в мішки).
“BotIAS19” готовий до завантаження “зерном”, щоб виконати або перевірити актуарні розрахунки за 5 хвилин, та пропонує вам безплатний тест-драйв тут: https://drive.google.com/drive/folders/1xJuI2lfLA7ZbsD-C27kgF61rTNmdeY8g
Дізнатись більше про млини та як вони працюють можна тут:
https://spadok.org.ua/narodni-promysly/vitryaky-y-mlyny-v-ukrayini
Дізнатись більше про “BotIAS19” та як це працює можна тут: https://youtu.be/2x6rrD8LeS4
Отримайте “BotIAS19” у безоплатне користування та виконуйте актуарні розрахунки за процедурами МСБО19 “Виплати працівникам”: без зайвих тендерів, закупок та витрат.
Налаштуйте “млин” один раз на рік за мінімальну плату “мірошнику” та рахуйте 24/7:
- без актуарних дипломів, послуг та консультацій;
- без залучення експертів та оплати їх послуг;
- без тендерів та корупції, недобросовісної конкуренції та завищених цін;
- без метушні та помилок, прискіпливих перевірок та непотрібних питань.
Актуалізація “BotIAS19”, переданого у безоплатне користування за договором позички, здійснюється дистанційно та не потребує тендерних процедур. Після актуалізації актуарних припущень та завантаження анкет, виконаний за допомогою “BotIAS19” звіт з результати розрахунків, автоматично завіряється дипломованим актуарієм.